استودیوی CD Projekt RED ؛ تلاش برای ساخت یک بازی جهان باز دیگر

استودیوی محبوب سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به واسطه بازی پرطرفدار The Witcher 3 برای کاربران بازی های رایانه ایی بسیارخاطرانگیز است . چند سالی است که این استودیو در تلاش برای ساخت یک بازی بزرگ و جدید به نام Cyberpunk 2077 است. یک بازی فوق پیشرفته که با بهره گیری از بهترین امکانات به احتمال زیاد تا سال ۲۰۲۱ برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد . Cyberpunk 2077 را به جهات مختلف می توان یکی از عجیب ترین بازی های رایانه ایی دانست که تقریبا هشت سال پس از معرفی آن عرضه خواهد شد . حال قصد داریم اطلاعات منتشر شده از این بازی اکشن و فانتزی را با هم مرور کنیم .

طبق گفته های CD Projekt Red این بازی جهان باز ویژگی های خاص خود را دارد و دارای قابلیت های بسیار متفاوت و داستانی جدید و هیجان انگیز می باشد. به احتمال زیاد داستان بازی در سال ۲۰۷۷ به وقوع می پیوندد. در این بازی که هنوز مشخص نیست با دوربین اول شخص یا سوم شخص خواهد بود، به مبارزه میان دو گروه پرداخته میشود که گروه مقابل را ربات های انسان نما می توان دانست و بسیار قدرتمند تر و خشن تر از نیروهای خودی هستند .

با توجه به اینکه  بازی Cyberpunk 2077 در آینده رخ می دهد، با تکنولوژی ها و محیط های بسیار پیشرفته مواجه خواهیم شد و بازیکن باید در یک آینده ی تاریک قدم گذاشته و با اتفاقات بسیار متفاوتی رو به رو شود.

در این شهر بزرگ گروهی از افراد قصد دارند، با وارد کردن ماده ایی سمی انسان ها را به افرادی مشابه خود تبدیل کنند و با این روش آن ها را تحت کنترل خود در بیاورند. به عبارت دیگر وجود این ماده در بدن این افراد آن ها را به یک سلاح کشتار جمعی با مهارت های ویژه و قدرتی چند برابر تبدیل می کند که متوقف کردن آن ها نیز آسان نیست. همواره در مقابل این افراد گروهی قرار دارند که به مبارزه با آن ها می پردازند. یک مبارزه جانانه که شاید یکی از سخت ترین بازی هایی باشد که تاکنون اجرا کرده اید . در این میان شخصیت اصلی ماجرا به

احتمال زیاد تحت تاثیر همان ماده سمی قرار گرفته و در خیابان ها و گذرهای  مختلف شهر گشته و سعی می کند توسط  هر راهی که ممکن است زنده بماند.به نظر باید سعی کند که ابتدا خود را نجات دهد و سپس به کمک برای مقابله با همه گیر شدن این ماده ناشناخته بپردازد. این اطلاعات را می توان در حد یک پیش نمایش از این بازی که سازندگان آن قول یک تحول در بازی های رایانه ایی را داده اند دانست . باید صبر کرد تا ببینیم  استودیو CD Projekt Red برای بازی  Cyberpunk 2077 چگونه می خواهد یاد بازی The Witcher 3 را برای مخاطبان زنده کند..

 با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها