آیا مایکروسافت می تواند برترین بازی رانندگی سال را معرفی کند؟

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 Forza Horizon 4 یکی از بازی های سال ۲۰۱۸ است که برای کنسول بازی ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. به نظر می رسد. این بازی را می توان یک شبیه ساز مسابقات رانندگی در یک محیط جهان باز دانست. استویدو Turn 10 سازنده این عنوان بسیار خوش بین است که Forza Horizon 4 برترین بازی رانندگی سال جاری انتخاب شود.

زمان زیادی تا شروع بزرگترین رویداد صنعتی بازی های رایانه ایی موسوم به E3 نمانده است و این کنفرانس به صورت رسمی زمان آغاز خود را راس ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه بعد از ظهر روز یک شنبه ۲۰ خرداد ماه سال ۹۷ به وقت ایران (۱۰ ژوئن ۲۰۱۸ ) در شهر لس آنجلس ایالات متحده آمریکا اعلام کرده است . حال بیشتر کمپانی های سازنده بازی های رایانه ایی بازی های ساختع شده توسط خود را آماده کرده اند تا در این رویداد معرفی کنند . شرکت مایکروسافت نیز سعی دارد به برترین شکل از این رویداد استفاده کند.

حدود ۱۳ سال از عرضه اولین نسخه سری بازی Forza می گذرد و این عنوان به یکی از پرفروش ترین بازی های سبک رانندگی تبدیل شده است . کمپانی مایکروسافت از همان شروع سخت این سری بازی با استودیو ترن۱۰ همکاری داشته است و توانسته سری بازی Forza را به موفقیت های بزرگی برساند و و هیجان یک رانندگی ناب و دوست داشتنی را برای کاربران به همراه آورد. سال ۲۰۱۲ نیز یک اتفاق جالب برای این سری باز رقم خود و بازی Forza به دو قسمت تبدیل شد . دو قسمت Forza Horizon و Forza Motorsport توانستند به خوبی بازار بازی های انحصاری مایکروسافت را تحت تاثیر خود قرار دهند.

هنوز اطلاعات خاصی از بازی Forza Horizon 4 وجود ندارد و سازندگان بازی اعلام کرده اند که تا شروع کنفرانس E3 هیچ اطلاعاتی را در خصوص بازی ارائه نخواهند داد و تنها به معرفی این عنوان اشاره کرده اند با این وجود می توان انتظار داشت Forza Horizon 4 یکی از برترین بازی های گرافیکی و شبیه سازی باشد. تجربه های موفق استودیو سازنده این بازی شاید هیچ نگرانی را برای علاقه مندان به این سری بازی وارد نکند . با این وجود باید تا خرداد ماه صبر کرد تا اطلاعات بیشتری از این بازی فوق حرفه ایی که وجه تمایز های بسیاری با بازی های رانندگی و مسابقه ایی دارد منتشر شود .

 

قبلی
بعدی

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار