Walking Dead: Road to Survival ؛نمایی دیگر از سریال مردگان متحرک

0
462
Walking Dead: Road to Survival ؛نمایی دیگر از سریال مردگان متحرک

  The Walking Dead بدون شک یکی از برترین سریال های چند سال اخیر است که در تمام دنیا طرفداران پرتعدادی دارد. Walking Dead: Road to Survival یکی از بازی های پر استرس موجود در استور های رسمی موبایل است که از سریال یاد شده الگو برداری شده است .

این بازی همچنان بعد از حدود دو سال از عرضه آن همچنان دارای بالاترین امتیازات از سایت های معتبر است . استودیوی معتبر Scopely این بازی را با حجم ۱۵۰ مگابایت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است که به وسیله پرداخت های درون نرم افزاری می توانند به امکانات بیشتری دسترسی پیدا کنند .
The Walking Dead اگرچه در ظاهر داستانی تکراری و کلیشه ای دارد، اما ویژگی های منحصر به فردی که این سریال دارد، باعث شده است تا در زمینه سریال های این سبک حرف اول را بزند. داستان جذاب و هیجان انگیز و همچنین شخصیت پردازی های بسیار عالی از جمله بارز ترین ویژگی های این سریال هستند. بازی های بسیاری از این سریال الگو گرفته اند و در بازی Walking Dead: Road to Survival ، مثل دیگر بازی های مربوط به این سریال به ماجراهای دراماتیک و بسیار هیجان انگیز فیلمنامه اصلی ارتباط پیدا می کند.
لینک دانلود بازی The Walking Dead برای سیستم عامل IOS
لینک دانلود بازی The Walking Dead برای سیستم عامل اندروید
در بازی Walking Dead: Road to Survival  ابتدا نقش خود را از میان شخصیت های معروف سریال The Walking Dead از جمله شخصیت هایی مثل Michonne, Rick, Andrea و Glennانتخاب می کنید . طبق داستان این بازی، شما در نقش قهرمانانی هستید که نه تنها برای زندگی خود و هم نوعانشان تلاش می کنند، بلکه مشکلات بسیار بزرگ تر دیگری نیز سد راه آن ها شده است. کمبود منابع غذایی، گسترش ویروس مرگبار و تبدیل شدن انسان های بیشتر به زامبی ها یک طرف، رویارویی با خیانت های دولت از طرف دیگر موانعی خطرناک برای شخصیت های داستان می باشد.
بازی در منطقه ی  معروف Woodbury رخ  میدهد و  تنها راه نجات ، متحد شدن شخصیت ها  با یکدیگر و مبارزه با شرایط ایجاد شده  است. شما باید در نقش یک رهبر با تصمیم گیری های استراتژیک، افرادی که جان سالم به در برده اند را با یکدیگر علیه دشمنان متحد کنید.
در Walking Dead: Road to Survival شما در نقش شخصیت های معروف سریال The Walking Dead از جمله شخصیت هایی مثل Michonne, Rick, Andrea و Glenn ایفای نقش می کنید. طبق داستان این بازی، شما در نقش قهرمانانی هستید که نه تنها برای بقاء خود و هم نوعانشان تلاش می کنند، بلکه مشکلات بسیار بزرگ تر دیگری نیز سد راه آن ها شده است. کمبود منابع غذایی، گسترش ویروس مرگبار و تبدیل شدن انسان های بیشتر به زامبی ها یک طرف، رویارویی با خیانت های دولت از طرف دیگر موانعی خطرناک برای شخصیت های داستان می باشد.
برخی ویژگی های این بازی شامل موارد زیر است:
طراحی های عالی و صداگذاری های مهیج
شخصیت پردازی های مناسب و وجود شخصیت های محبوب سریال مثل Michonne, Rick, Andrea و Glenn
سبک استراتژیک RPG به صورت Point n Action
قابلیت ایجاد یک تیم و متحد کردن شخصیت ها
قابلیت پیش بردن مراحل با انتخاب ها و تصمیم گیری های بازیکن
ساخت و مدیریت یک پایگاه انسانی
وجود دشمنان مختلف از جمله انسان ها  و زامبی ها

دیدگاه خود را بیان کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید